Plise Perde

Plise Perde Nedir?

Benzersiz yapısı, çok yönlülüğü, çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem dekoratif, hem pratik, hem de estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sunar.

‘BENTHIN’ perde aksesuarlarının kullanıldığı Dekoratif Perde koleksiyonu oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup, iç mekanlarda kullanım alternatiflerinin sağladığı kolaylık, gece-gündüz sistemi ile getirdiği farklılık ve perde uygulamasının yapılamadığı yerlere getirdiği çözümler ile hayatı kolaylaştırarak etnik ya da modern dekorunuza uyum sağlayabilecek pratik bir çözümdür.

Son dönemlerde oldukça tercih edilen cam balkonlar başta olmak üzere modern ev veya işyeri ile kış bahçelerinde sıklıkla görmeye başladığımız bir perde türüdür. Özellikle açılı ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor olması tercih sebebi olarak görülmektedir. Kontrolü sağlayan ip mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareket ettirilen bu perdeler oldukça dekoratif ürünler olarak tercih edilmektedirler. Bol renk seçeneği ile jaluzi benzeri kullanım kolaylığı sunması da farklı bir avantajdır. Genelde tül jaluzi olarak da adlandırılan plise perde, alt ray sistemi ve perdeyi istenilen açıklıkta tutmaya olanak veren mekanizması sayesinde de oldukça kolay kullanımlı bir üründür.

Özel üretim kumaşların pile şeklinde özel mekanizma yardımıyla katlanabiliyor olması başta köşeli veya dairesel alanlarda maksimum görsellik ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Montajının hiçbir bölgede delme kırma gibi işlemlere maruz kalmadan yapılabiliyor olması da farklı bir ayrıcalık olarak göze batmaktadır. Tamamen cam üzerine monte edildiğinden herhangi bir şekil bozukluğu veya kirlilik oluşturmamaktadır. Bilinen tüm camlara kolayca monte ediliyor olması da bir farkındalık yaratmaktadır.

Plise Perde Fotoğrafları

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Üretimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz