Hakkımızda

Mevsim Perde 1985 yılında Ankara’da kurulmuş ve üretim faaliyetlerine hâlen Ankara ilinde devam eden modern perde sistemleri imalatçısıdır. Mekanik perde sistemleri üretiminde uzmanlaşmış firmamız günümüze gelişerek ve büyüyerek gelmiştir. Bugün sayısız kurum ve kuruluşlar Mevsim Perde ürünlerini kullanmaktadır ve geniş bir bayi ağına sahiptir.

Ürünlerin Ofis, Ev, Cafe Restoran, Bahçe Balkon vb kullanım alanları ile Zebra Perde, Stor Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde, Plise Perde, Japon Perde, Silüet Perde, Katlamalı Perde ve Sineklik sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

  • İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,
  • Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen imalathanesi,
  • Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları,
  • Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
  • Çevre dostu ürünleri,
  • Koşulsuz müşteri destek hizmeti ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Mevsim Perde, etkin ve çözüm odaklı politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmak ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere yaymak konusunda da adından söz ettirmektedir.

30+ yılı aşkın tecrübesiyle, mekanik perde sistemleri denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ortaya çıkardığımız tüm başarılar için verdikleri katkılardan dolayı tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyorum.

Turgay BUĞDAY
Yönetim Kurulu Başkanı, Mevsim Perde